Sztuczne opalanie

Ładna i naturalnie wyglądająca opalenizna, to atrybut pożądany przez wszystkie panie zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy to nie można liczyć na zmianę odcienia skóry poprzez wylegiwanie się długimi godzinami na słońcu. Wakacyjna opalenizna szybko znika i nie pozostaje po niej nawet najmniejszy ślad. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym opaloną skórą możesz cieszyć się przez okrągły rok.

Najpopularniejszą metodą zdobywania sztucznej opalenizny jest wizyta u kosmetyczki i kilkuminutowy seans pod lampą solaryjną. Z takim opalaniem nie można jednak przesadzać. Zbyt częste korzystanie z solarium może bowiem powodować rozwój wielu bardzo groźnych chorób w tym nowotworów skóry. Z lamp solaryjnych pod żadnym pozorem nie powinny korzystać kobiety w ciąży, ani osoby z dużą ilością znamion. Solaria nie są także zalecane dla pań o bardzo jasnej karnacji.
Drugą metodą, coraz bardziej popularną jest opalanie natryskowe. Ta forma opalania jest o wiele bardziej bezpieczna dla zdrowia niż wizyta w solarium. Opalanie natryskowe przynosi szybkie i zdumiewające efekty. Zabieg ten przeprowadzany jest w specjalistycznej kabinie pod okiem doświadczonej kosmetyczki. Do kabiny wchodzi się w specjalnej jednorazowej bieliźnie, warto również dokładnie zabezpieczyć włosy. Osoba przeprowadzająca zabieg kolistymi ruchami spryskuje całą powierzchnię twojego ciała specjalnym brązującym roztworem. Intensywność spryskiwania uzależniona jest przede wszystkim od efektu końcowego jaki chcesz uzyskać. Ważne, aby jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu ustalić z kosmetyczką odcień opalenizny jaką pragniesz mieć. Wyjątkową zaletą opalania natryskowego jest to, że efekt naturalnej opalenizny widoczny jest już w kilka minut po wykonaniu zabiegu. Jeżeli przeprowadzał go fachowiec, to nie masz co się obawiać o plamy brązujące. Zabieg jest dosyć krótki – spryskanie całego ciała zajmuje około piętnastu minut, a efekt utrzymuje się nawet przez dwa tygodnie.

Za zabieg opalania natryskowego w większości salonów kosmetycznych zapłacisz około stu złotych.  Najbliższy gabinet kosmetyczny znajdujący się w twojej okolicy znajdziesz w wyszukiwarce internetowej – wystarczy, że wpiszesz hasło “kosmetyczka Kraków” [https://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html]. Jeżeli chcesz mieć ładną opaleniznę to wybierz się do salonu z dobrą opinią.

3 thoughts on “Sztuczne opalanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *